Poznaj White Marketing
przejdź niżej
Oferta White Marketing

Audyt firm i influencerów

Audyt firm
Nie jesteś do końca zadowolony z usług marketingowych, jakie wykonuje dla Ciebie konkretna firma? A może jak najbardziej podoba Ci się to co robią, ale chciałbyś sprawdzić czy robią to dobrze? Pozwól, że Ci pomogę. Oferuję wykonanie kompleksowych działań, dzięki którym sprawdzam co obecnie dzieje się na rynku marketingu. Zapewniam Cię, że zrobię co w mojej mocy, abyś spał spokojnie nie martwiąc się o swoją firmę.

 

Audyt influencerów

A może współpracujesz z influencerem bądź szukasz osoby do współpracy, która jest wiarygodna i nie przedstawi Ci fałszywych statystyk? Po co wydawać budżet na promocję u osoby, która nie pomoże zwiększyć przychodów Twojej firmy? Chętnie pomogę Ci sprawdzić, czy możesz zaufać osobie, z którą zamierzasz współpracować. Prowadzę audyt influencerów, a na Twoje życzenie przygotuję listę osób, z którymi warto współpracować na zasadzie barteru lub odpłatnie, które mają realne zasięgi i przede wszystkim ich konto idealnie wpasuje się w Twoją markę – dzięki czemu łatwiej dotrzesz do swojej grupy docelowej.

Przejdź do sklepu

Czym jest White Marketing?

White marketing jest zgodny z regulaminami wszystkich popularnych social mediów ogólnodostępnych jak np. Facebook, Instagram, Google, YouTube. Działając tylko poprzez white marketing sukces Twojej firmy lub wizerunku Twojej osoby znacznie się opóźni, często może spowodować szybką niechęć do dalszego działania, a nawet rezygnację z wszelkich agencji marketingowych, ponieważ nie widziało się przez dłuższy okres żadnych zachwycających wyników.

1
shutterstock_1238554357

Dlaczego White Marketing?

Dzięki white marketingowi docieramy tylko do realnych odbiorców, którzy będą zainteresowani prowadzonym przez Ciebie contentem, lub Twoim produktem.

2
shutterstock_1338120167

Co potrzebujemy w White Marketingu?

White marketing wymaga sporych nakładów finansowych, kreatywności, cierpliwości oraz przedstawienia wartości, który chcemy ukazać. Porównując do Black Marketingu, działania z White Marketingu możemy ujrzeć dopiero za kilka miesięcy.

3
shutterstock_628142273

Najważniejsze cechy White Marketingu

  • Docieranie do potencjalnego klienta oraz realnych osób
  • Działania zgodnie z regulaminami social mediów
  • Wymagana cierpliwość oraz nakład finansowy
  • Efekty działań widoczne za kilka miesięcy od zaczęcia działań marketingowych
4
shutterstock_637840096

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?