Poznaj Black Marketing
przejdź niżej
Oferta Black Marketing

Celebryci

Konta polskich celebrytów obserwują miliony, ale czy na pewno jest to czysta gra?

Zanim zaczniesz się nad tym zastanawiać, odpowiem - NIE! Realnych obserwujących mają znacznie mniej niż mógłbyś się spodziewać.

 

Sekret tkwi w szczegółach! Mowa tu o technice budowania liczby follow tak, abyś nigdy nie pomyślał, że znana Ci osoba w jakikolwiek sposób fałszuje swoje statystyki. Od popularności konta zależy, ile dany celebryta zarobi za udział w kampaniach reklamowych lub innych kolaboracjach.

 

Zapewniam Cię! W Polsce, jak i za granicą, jest wiele osób, które działają w sposób nieetyczny. Kupują polubienia, komentarze, obserwacje, wyświetlenia... Ponadto! Im większa rozpoznawalność takich osób, tym mocniej chcą inwestować w statystyki. Dlaczego? Bo są znani i mogą wiecej!

 

Są to działania nieetyczne, ale DZIAŁAJĄ! O to w tym wszystkim chodzi. Co byś pomyślał/ła sobie o swojej ulubionej aktorce, która na profilu ma mniej obserwujących niż mało znana influencerka? Zapewne: "Dziwne, przecież tyle osób ja zna, występuje w telewizji, reklamach!" No właśnie, występuje. Dlatego te osoby budują swoje konta, ponieważ już w jakieś branży są znani dzięki swojej pracy. Profile social media są ich dopełnieniem, zagwarantowaniem popularności.

 

Jeśli wbrew zasadom "zrobisz" sobie konto, to ono odwdzięczy Ci się zyskiem. Celebryci mają często większą konwersje na koncie, mimo nieetycznie zbudowanego konta, ponieważ mają swoją rzeszę fanów z innych kanałów. W dzisiejszych czasach chcemy mieć więcej, szybciej i lepiej. Kiedy będziemy fair, nigdy tego nie osiągniemy.

 

Zapraszam Cię na mój kanał YouTube, gdzie pokażę przykłady takich kont.

Czym jest Black Marketing?

Black Marketing nie jest do końca zgodny z regulaminami social mediów, np. Facebooka, Instagrama, YouTube, Google oraz również z etyka ludzka. Mimo to od wielu lat stosuje go bardzo znaczna ilość firm, znanych osób oraz influencerek. 

1
shutterstock_1465308272

Dlaczego Black Marketing?

Dzięki black marketingowi efekty są zauważalne od razu od zaczęcia działań. Nie musisz czekać kilka miesięcy, aż Twoja "agencja marketingowa" znajdzie w końcu potencjalnych klientów i będą sobie bić brawo za pierwsze 500 lubię to na Facebooku i wmawiać Tobie, że to świetny wynik. Łącząc white z black marketingiem wyniki Twojej firmy wzrosną nawet w pierwszym miesiącu działań.

2
shutterstock_427841167

Co potrzebujemy w Black Marketingu?

Black Marketing wymaga przede wszystkim przekonania się do działań związanych z black marketingiem i zrozumieniu tego, że robi to już bardzo dużo osób i firm.  Wymagane jest ułożenie strategii tak, by przełożyć działania w realną sprzedaż oraz zainteresowanie klientów. Black marketing jest jak z kodami w grach, jeśli czasami się Nimi nie wspomożesz to będzie o wiele dłużej Ci zajmowała droga do sukcesu.

3
shutterstock_1338120278

Najważniejsze cechy Black Marketingu

  • Widoczne działania od 1 dnia wdrożenia
  • Może nie być zgodny z etyką czy regulaminami social mediów
  • Przyśpieszenie rozwoju Twoich kont społecznościowych 
  • Działa w przypadku firm jak i osób prywatnych
  • Robi to bardzo dużo osób, tylko niewiele się to tego przyznaje
4
shutterstock_1120075463

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?