Poznaj Black Marketing
przejdź niżej
Oferta Black Marketing

Follow na Instagramie

„Nie kupuje follow, bo to nie fair!” - Czyżby? Może zacznijmy od początku. Instagram pochłania Twój czas i pieniądze? A Ty nadal stoisz w miejscu i zamiast aktywnych obserwacji, pozyskujesz tylko przypadkowe osoby. Tak to zazwyczaj wygląda. Kluczem do sukcesu jest dobrze przygotowana strategia marketingowa. Nawet największe firmy, gwiazdy filmowe, blogerzy i artyści budują swoje konta z pomocą kupionych FOLLOW. Dlaczego? Ponieważ chcą mieć komfort tworzenia swojego Instagrama podczas, gdy my zajmujemy się statystykami. Trafiamy do realnych użytkowników, którzy swoją aktywnością przyciągają kolejnych.

 

Ludzie lubią to, co lubią inni! Tak jest od zawsze i to właśnie klucz do sukcesu. Musisz przyciągać ludzi, ale mając 3 000 follow nawet najpiękniejsze zdjęcie czy idealnie zmontowany film nie będzie zauważany. Im większa liczba follow i polubień tym większe zainteresowanie potencjalnego obserwatora. Taki ktoś musi widzieć, że warto się u Ciebie zatrzymać. Pora działać! 

 

Od 4 lat pomagam znanym ludziom, dużym firmom i influencerom rozwinąć skrzydła. Budujemy razem niepowtarzalne konta, które są zweryfikowane przez Instagram co daje jeszcze większe możliwości!

 

To od Ciebie zależy jak i ile zarobisz tworząc swój Instagramowy świat, a ja chętnie Ci w tym pomogę. Napisz do mnie i umów się na rozmowę telefoniczną.

 

MajewskiPromuje

Czym jest Black Marketing?

Black Marketing nie jest do końca zgodny z regulaminami social mediów, np. Facebooka, Instagrama, YouTube, Google oraz również z etyka ludzka. Mimo to od wielu lat stosuje go bardzo znaczna ilość firm, znanych osób oraz influencerek. 

1
shutterstock_1465308272

Dlaczego Black Marketing?

Dzięki black marketingowi efekty są zauważalne od razu od zaczęcia działań. Nie musisz czekać kilka miesięcy, aż Twoja "agencja marketingowa" znajdzie w końcu potencjalnych klientów i będą sobie bić brawo za pierwsze 500 lubię to na Facebooku i wmawiać Tobie, że to świetny wynik. Łącząc white z black marketingiem wyniki Twojej firmy wzrosną nawet w pierwszym miesiącu działań.

2
shutterstock_427841167

Co potrzebujemy w Black Marketingu?

Black Marketing wymaga przede wszystkim przekonania się do działań związanych z black marketingiem i zrozumieniu tego, że robi to już bardzo dużo osób i firm.  Wymagane jest ułożenie strategii tak, by przełożyć działania w realną sprzedaż oraz zainteresowanie klientów. Black marketing jest jak z kodami w grach, jeśli czasami się Nimi nie wspomożesz to będzie o wiele dłużej Ci zajmowała droga do sukcesu.

3
shutterstock_1338120278

Najważniejsze cechy Black Marketingu

  • Widoczne działania od 1 dnia wdrożenia
  • Może nie być zgodny z etyką czy regulaminami social mediów
  • Przyśpieszenie rozwoju Twoich kont społecznościowych 
  • Działa w przypadku firm jak i osób prywatnych
  • Robi to bardzo dużo osób, tylko niewiele się to tego przyznaje
4
shutterstock_1120075463

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?