Poznaj Black Marketing
przejdź niżej
Oferta Black Marketing

Influencerki

Na pewno bardzo często przeglądając Instagram natrafiasz na konta, które mają po 120K obserwujących, a polubienia postów nie sięgają nawet tysiąca. Wtedy pierwszą myślą jest "Co za oszustka! Kupuje follow!".

 

TAK, masz rację, ale dzięki kupionym obserwacjom dana osoba dobrze zarabia reklamując przeróżne produkty. Ma także szanse na współpracę z dużymi firmami, oczywiście tylko pod warunkiem, że trafi na marketingowca, który zwróci uwagę tylko na follow i nie zagłębi się w pozostałe statystyki. Działania tak zrobionego konta mają praktycznie zerową konwersję sprzedażową, a co za tym idzie, nie przynosi ono oczekiwanego przez firmę efektu. Dlatego ważne jest, aby stopniowo zwiększać statystyki ingerując w to wszystkie wskaźniki.

 

Są to działania nieetyczne, ale DZIAŁAJĄ! O to w tym wszystkim chodzi. Jeśli wbrew zasadom "zrobisz" sobie konto, to ono odwdzięczy Ci się zyskiem. W dzisiejszych czasach chcemy mieć więcej, szybciej i lepiej. Kiedy będziemy fair, nigdy tego nie osiągniemy.

Czym jest Black Marketing?

Black Marketing nie jest do końca zgodny z regulaminami social mediów, np. Facebooka, Instagrama, YouTube, Google oraz również z etyka ludzka. Mimo to od wielu lat stosuje go bardzo znaczna ilość firm, znanych osób oraz influencerek. 

1
shutterstock_1465308272

Dlaczego Black Marketing?

Dzięki black marketingowi efekty są zauważalne od razu od zaczęcia działań. Nie musisz czekać kilka miesięcy, aż Twoja "agencja marketingowa" znajdzie w końcu potencjalnych klientów i będą sobie bić brawo za pierwsze 500 lubię to na Facebooku i wmawiać Tobie, że to świetny wynik. Łącząc white z black marketingiem wyniki Twojej firmy wzrosną nawet w pierwszym miesiącu działań.

2
shutterstock_427841167

Co potrzebujemy w Black Marketingu?

Black Marketing wymaga przede wszystkim przekonania się do działań związanych z black marketingiem i zrozumieniu tego, że robi to już bardzo dużo osób i firm.  Wymagane jest ułożenie strategii tak, by przełożyć działania w realną sprzedaż oraz zainteresowanie klientów. Black marketing jest jak z kodami w grach, jeśli czasami się Nimi nie wspomożesz to będzie o wiele dłużej Ci zajmowała droga do sukcesu.

3
shutterstock_1338120278

Najważniejsze cechy Black Marketingu

  • Widoczne działania od 1 dnia wdrożenia
  • Może nie być zgodny z etyką czy regulaminami social mediów
  • Przyśpieszenie rozwoju Twoich kont społecznościowych 
  • Działa w przypadku firm jak i osób prywatnych
  • Robi to bardzo dużo osób, tylko niewiele się to tego przyznaje
4
shutterstock_1120075463

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?