Poznaj White Marketing
przejdź niżej
Oferta White Marketing

Management

Media społecznościowe nigdy nie stoją w miejscu.

To one narzucają trendy i zachowania, które pozwalają nam wybić się na sam szczyt. Jednakże uda się to tylko wtedy, kiedy będziemy znać oraz postępować zgodnie z dobrą strategią.
Te strategie nie są tak proste w realizacji jak mogłoby się wydawać. Składa się na to wiele czynników takich jak zarządzanie projektami, umiejętności graficzne, copywriting, obsługa klienta, marketing. Potrzebna jest dynamiczność w działaniu oraz doskonała znajomość social mediów. Nasz zespół jest gotowy na różne wyzwania i zawsze dajemy z siebie wszystko, aby Twój profil był idealny pod każdym względem!
Zapraszam Cię do współpracy i gwarantuję, że będzie to dobra decyzja. Nie musisz się o nic martwić. To ja zadbam o rozwój twoich mediów w każdym calu. Zyskasz czas i spokój, a efekt będzie doskonały! To co? Zaczynamy!

Jeśli nie jesteś pewna/pewny możesz zerknąć na mój Instagram @majewskipromo w wyróżnionych relacjach o nazwie "Management" znajdziesz rozmowy z moimi klientami, często zarabiającymi już przy pierwszym miesiącu współpracy ze mną!

 

Często zadawane pytania:

Po co mi manager?

Manager jest potrzebny, po to aby po takim czasie jaki włożyłaś w swoje konto, w tym mnóstwo wolnego czasu i wysiłek w końcu się Tobie zwrócił. Każdy może zaczać zarabiać na Instagramie, tylko musi mieć osobę, mentora, który powie co ma robić i co musi być zrobione, żeby to zaczęło działać. Mam pod sobą wiele znanych osób i influencerek, wyrobiłem już schematy i taktyki, które przyspieszają rozwój konta. Musisz tylko zaufać mi, że wszystko co chce zrobić jest wypracowanym schematem, który jest tzw. MUST HAVE.

Co muszę zrobić?

Twoim zadaniem będzie dodawanie postów jak wcześniej, aktywność na Instagramie. Otrzymasz ode mnie kilka gotowych informacji, która będziesz mogła wykorzystać do rozpoczęcia współprac. 

Co zyskam? 

Przede wszystkim gdybyś sam/a próbował/a zacząć zarabiać na Instagramie, lub chociażby otrzymywać barterowo produkty, które chciałabyś/chciałbyś mieć to zajęłoby Ci to o wiele dłużej niż z moją pomocą. Współpraca ze mną pomoże Ci wspiąć się w górę i w końcu odczujesz, że nie tracisz bez sensu czasu na aplikacji, tylko faktycznie dodając zdjęcia możesz dodatkowo zarabiać. 

Czym jest White Marketing?

White marketing jest zgodny z regulaminami wszystkich popularnych social mediów ogólnodostępnych jak np. Facebook, Instagram, Google, YouTube. Działając tylko poprzez white marketing sukces Twojej firmy lub wizerunku Twojej osoby znacznie się opóźni, często może spowodować szybką niechęć do dalszego działania, a nawet rezygnację z wszelkich agencji marketingowych, ponieważ nie widziało się przez dłuższy okres żadnych zachwycających wyników.

1
shutterstock_1238554357

Dlaczego White Marketing?

Dzięki white marketingowi docieramy tylko do realnych odbiorców, którzy będą zainteresowani prowadzonym przez Ciebie contentem, lub Twoim produktem.

2
shutterstock_1338120167

Co potrzebujemy w White Marketingu?

White marketing wymaga sporych nakładów finansowych, kreatywności, cierpliwości oraz przedstawienia wartości, który chcemy ukazać. Porównując do Black Marketingu, działania z White Marketingu możemy ujrzeć dopiero za kilka miesięcy.

3
shutterstock_628142273

Najważniejsze cechy White Marketingu

  • Docieranie do potencjalnego klienta oraz realnych osób
  • Działania zgodnie z regulaminami social mediów
  • Wymagana cierpliwość oraz nakład finansowy
  • Efekty działań widoczne za kilka miesięcy od zaczęcia działań marketingowych
4
shutterstock_637840096

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?