Poznaj White Marketing
przejdź niżej
Oferta White Marketing

Marketing Instagram

Instagram rządzi się swoimi prawami i jego algorytm jest trochę jak humor kobiety - zmienny ;)

Na pewno jest Ci doskonale znana sytuacja, kiedy dodajesz post, a zasięg sięga ledwo kilku tysięcy. Przykre, ale prawdziwe.

Działając ścieżkami wyznaczonymi przez white marketing, bardzo trudno jest przebić się przez taflę, którą stworzyły duże konta, infuencerzy, firmy, znani ludzie.

Nie jest to jednak nieosiągalne. Możesz osiągnąć wymarzone zasięgi, ale tylko mając dobrą i efektywną strategię marketingową. Musisz też pamiętać, że Instagram potrzebuje bardzo dużo Twojego czasu... codziennie! Systematyka, kreatywność oraz aktywność to imiona dobrego marketingu Twojego konta. Powierzając te zadania mnie - nie musisz się o nic martwić, a zasięgi będą wzrastać z każdym dniem.

Moje działania white marketingu na Instagramie są w pełni zgodne z regulaminem. Jest kilka możliwości usług, które polepszą Twoją sytuację. 

Umów się na rozmowę telefoniczną, a wszystko Ci wyjaśnie i dobierzemy odpowiednie działania do Twojego konta.

Czym jest White Marketing?

White marketing jest zgodny z regulaminami wszystkich popularnych social mediów ogólnodostępnych jak np. Facebook, Instagram, Google, YouTube. Działając tylko poprzez white marketing sukces Twojej firmy lub wizerunku Twojej osoby znacznie się opóźni, często może spowodować szybką niechęć do dalszego działania, a nawet rezygnację z wszelkich agencji marketingowych, ponieważ nie widziało się przez dłuższy okres żadnych zachwycających wyników.

1
shutterstock_1238554357

Dlaczego White Marketing?

Dzięki white marketingowi docieramy tylko do realnych odbiorców, którzy będą zainteresowani prowadzonym przez Ciebie contentem, lub Twoim produktem.

2
shutterstock_1338120167

Co potrzebujemy w White Marketingu?

White marketing wymaga sporych nakładów finansowych, kreatywności, cierpliwości oraz przedstawienia wartości, który chcemy ukazać. Porównując do Black Marketingu, działania z White Marketingu możemy ujrzeć dopiero za kilka miesięcy.

3
shutterstock_628142273

Najważniejsze cechy White Marketingu

  • Docieranie do potencjalnego klienta oraz realnych osób
  • Działania zgodnie z regulaminami social mediów
  • Wymagana cierpliwość oraz nakład finansowy
  • Efekty działań widoczne za kilka miesięcy od zaczęcia działań marketingowych
4
shutterstock_637840096

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?