Poznaj White Marketing
przejdź niżej
Oferta White Marketing

Marketing Facebook

Głównym założeniem marketingu w social mediach jest dotarcie do docelowej grupy odbiorców, czyli potencjalnych klientów.

Osoby zajmujące się white marketingiem działają tylko i wyłącznie zgodnie z regulaminami. Jednak tutaj musimy uzbroić się w cierpliwość, ponieważ opisana taktyka pozyskiwania odbiorców jest bardzo czasochłonna oraz jej pierwsze efekty widzimy dopiero po kilku miesiącach. Takie agencje często robią z tobą umowę na 12-24 miesiące, a pierwszych potencjalnych klientów i zarobione pieniądze możesz zobaczyć dopiero po poł roku współpracy. 

Teraz zadaj sobie pytanie, czy ma to w 100% sens?

Jeśli wiesz, że Twój produkt ma konkurencje, które np. mają niższe ceny, lepszą jakość, lub są dłużej na rynku, przez co już zrzeszyli sobie grupę klientów, którzy im ufają, masz o wiele mniejszą możliwość zagwarantowania swojej firmie sukcesu.

Niektóre firmy boją się innego marketingu, oprócz czystych, organicznych działań. I tak przez lata pochłaniają swój czas i pieniądze firmie, która nie daje im satysfakcji ani zarobku. Tylko Ci co zaryzykowali przed Tobą, teraz zgarniają większość Twoich potencjalnych klientów. 

Marketing na Facebooku musi być dynamiczny i kreatywny. Każda aktywność na stronie jest na wagę złota, a główną rolę grają publikowane posty i popularność. Musimy zadbać o każdy detal, aby zainteresować odbiorców i zatrzymać ich u siebie.

Znajdź odpowiedni rodzaj marketingu zgodny z Twoimi poglądami. Ale pamiętaj, że za rogiem każdy czyha, aby pnąć się w górę i być numerem JEDEN.

Czym jest White Marketing?

White marketing jest zgodny z regulaminami wszystkich popularnych social mediów ogólnodostępnych jak np. Facebook, Instagram, Google, YouTube. Działając tylko poprzez white marketing sukces Twojej firmy lub wizerunku Twojej osoby znacznie się opóźni, często może spowodować szybką niechęć do dalszego działania, a nawet rezygnację z wszelkich agencji marketingowych, ponieważ nie widziało się przez dłuższy okres żadnych zachwycających wyników.

1
shutterstock_1238554357

Dlaczego White Marketing?

Dzięki white marketingowi docieramy tylko do realnych odbiorców, którzy będą zainteresowani prowadzonym przez Ciebie contentem, lub Twoim produktem.

2
shutterstock_1338120167

Co potrzebujemy w White Marketingu?

White marketing wymaga sporych nakładów finansowych, kreatywności, cierpliwości oraz przedstawienia wartości, który chcemy ukazać. Porównując do Black Marketingu, działania z White Marketingu możemy ujrzeć dopiero za kilka miesięcy.

3
shutterstock_628142273

Najważniejsze cechy White Marketingu

  • Docieranie do potencjalnego klienta oraz realnych osób
  • Działania zgodnie z regulaminami social mediów
  • Wymagana cierpliwość oraz nakład finansowy
  • Efekty działań widoczne za kilka miesięcy od zaczęcia działań marketingowych
4
shutterstock_637840096

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?