Poznaj White Marketing
przejdź niżej
Oferta White Marketing

Zarabiaj ze mną! Otwórz franczyzę social media

Social media to Twój konik? Miałeś okazję prowadzić konto firmowe, stronę internetową, albo grupę na Facebooku? A może zastanawiałeś się nad tym, aby otworzyć swoją własną agencję marketingową? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś.

Otwórz swoją własną agencję w Twojej lokalizacji. Zarabiaj na tym co kochasz - twórz i projektuj strony www, sklepy internetowe, kampanie reklamowe w Google, na Facebooku, Instagramie i wiele innych!

Nie musisz posiadać lokalu – możesz pracować zdalnie z domu. Dostaniesz ode mnie wszystko, co jest niezbędne do skutecznego działania.

Jeśli jesteś zainteresowany, napisz do mnie wiadomość o treści FRANCZYZA. Prześlę Ci wszystkie niezbędne informacje.

Przejdź do sklepu

Czym jest White Marketing?

White marketing jest zgodny z regulaminami wszystkich popularnych social mediów ogólnodostępnych jak np. Facebook, Instagram, Google, YouTube. Działając tylko poprzez white marketing sukces Twojej firmy lub wizerunku Twojej osoby znacznie się opóźni, często może spowodować szybką niechęć do dalszego działania, a nawet rezygnację z wszelkich agencji marketingowych, ponieważ nie widziało się przez dłuższy okres żadnych zachwycających wyników.

1
shutterstock_1238554357

Dlaczego White Marketing?

Dzięki white marketingowi docieramy tylko do realnych odbiorców, którzy będą zainteresowani prowadzonym przez Ciebie contentem, lub Twoim produktem.

2
shutterstock_1338120167

Co potrzebujemy w White Marketingu?

White marketing wymaga sporych nakładów finansowych, kreatywności, cierpliwości oraz przedstawienia wartości, który chcemy ukazać. Porównując do Black Marketingu, działania z White Marketingu możemy ujrzeć dopiero za kilka miesięcy.

3
shutterstock_628142273

Najważniejsze cechy White Marketingu

  • Docieranie do potencjalnego klienta oraz realnych osób
  • Działania zgodnie z regulaminami social mediów
  • Wymagana cierpliwość oraz nakład finansowy
  • Efekty działań widoczne za kilka miesięcy od zaczęcia działań marketingowych
4
shutterstock_637840096

Formularz kontaktowy

Nasz doradca skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje wszystkie pytania!

White Marketing

Black Marketing

Masz pytania?